Promem przez Narew – skorzystaj z okazji

REKLAMA

Już jutro (27 czerwca) w Teodorowie  na rzece Narew zostanie udostępniony dla ruchu turystycznego prom. W oficjalnej inauguracji, którą zaplanowano o godzinie 11. udział wezmą: wójtowie gmin Lelis i Rzekuń, starosta powiatu oraz prezydent miasta Ostrołęki.

REKLAMA

Do osób zainteresowanych odbyciem wycieczki pieszej lub rowerowej trafią mapki z wyznaczonymi po obu stronach Narwi trasami.

Do wspólnej zabawy promującej turystykę zaprasza Stowarzyszenie Ekomena oraz Wspólnotowa Mieszkańców Teodorowa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT