Promem przez Narew

REKLAMA

Blisko 100 osób skorzystało z przeprawy promem w Teodorowie, która w sobotę 27 czerwca została udostępniona dla turystów. Na wydarzenie zaprosili Stowarzyszenie Ekomena oraz Wspólnota Mieszkańców Teodorowa.

REKLAMA

Obecnie prom jest pod opieką grupy rolników, i głównie to oni korzystają z tej możliwości przeprawy przez rzekę. Organizatorzy Dnia Otwartego chcą jednak, by w przyszłości służył on wszystkim lubiącym aktywnie spędzać czas i stanowił atrakcję turystyczną.

Fot. Wojciech Jarząbek.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT