Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zastosowała trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec Marcina B., podejrzanego o ugodzenie nożem 15-latka

REKLAMA


Policjanci zatrzymali wczoraj również innego mężczyznę zamieszanego w sprawę. Przemysław K. trafił do policyjnego aresztu poinformował asp. Sylwester Marczak z Komedny Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 23 na ulicy Hallera w Ostrołęce.  Poszkodowany 15-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami jamy brzusznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT