Projekt pn. 'Zajęcia sportowe dla uczniów 2012′

REKLAMA

Zakończyła się realizacja projektu pn. 'Zajęcia sportowe dla uczniów 2012′ w Ostrołęce.

REKLAMA

Z nauki pływania skorzystalo kilkaset dzieci z miejskich szkół podstawowych – poinformował o tym na konferencji prasowej Janusz Kotowski, prezydent miasta.

W spotkaniu uczestniczyli również dyrektorzy szkół biorących udział w projekcie.

Podsumowanie programu odbyło się dzisiaj w ostrołęckim Parku Wodnym 'Aquarium’.

 

{gallery}konferencja_basen{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT