Prezydent wyróżni najlepszych uczniów

REKLAMA

VII Samorządowa Gala Uczniowska odbędzie się 25 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury. Inicjatywa prezydenta Janusza Kotowskiego ma na celu dostrzeżenie najlepszych uczniów w ostrołęckich szkołach, a także  podkreślenie, że samorząd miasta docenia ich starania.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Samorządowa Gala Uczniowska rozpocznie się o godzinie 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT