Prezydent Miasta, Janusz Kotowski, zaprasza mieszkańców Ostrołęki do wzięcia udziału w miejskich obchodach Święta Wojska Polskiego

REKLAMA

W poniedziałek, 15 sierpnia o godzinie 10.00 w kościele pw. Zbawiciela Świata odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta w intencji obrońców naszej Ojczyzny, po której złożone zostaną wiązanki kwiatów na Ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej, poświęconym poległym w walkach żołnierzom Armii Krajowej.

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki zaprasza do udziału w uroczystościach poczty sztandarowe Związków, Organizacji, Stowarzyszeń i Szkół.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT