Prezydent J. Kotowski otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu 2012

REKLAMA

 

REKLAMA

Radni Rady Miasta Ostrołęki udzielili prezydentowi Januszowi Kotowskiemu absolutorium z wykonania budżetu za 2012 rok oraz przyjęli sprawozdanie finansowe miasta. W głosowaniach imiennych nie brała udziału większość klubu radnych Naszej Ostrołęki oraz radni Mariusz Popielarz i Andrzej Niedziółka. Przeciwko projektom uchwał zagłosowali Maciej Kleczkowski, Mirosław Dąbrowski i Anna Szczubełek.

Wyniki głosowań imiennych

Uchwała w sprawie przyjęcia sprawozdania finansowego miasta Ostrołęki:
Za przyjęciem: Piotr Antośkiewicz, Dariusz Bralski, Krzysztof Czartoryski, Norbert Dawidczyk, Rafał Dymerski, Tadeusz Giers, Jerzy Grabowski, Magdalena Jaworowska, Janusz Kołakowski, Dariusz Maciak, Irena Nosek, Grażyna Sosnowska, Wiesław Szczubełek, Ryszard Żukowski.
Przeciw: Anna Szczubełek, Maciekj Kleczkowski, Mirosław Dąbkowski.

Uchwała w sprawie udzielenia absolutorium z wykonania budżetu za 2012 rok dla prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego:
Za przyjęciem: Piotr Antośkiewicz, Dariusz Bralski, Krzysztof Czartoryski, Norbert Dawidczyk, Rafał Dymerski, Tadeusz Giers, Jerzy Grabowski, Magdalena Jaworowska, Janusz Kołakowski, Dariusz Maciak, Irena Nosek, Grażyna Sosnowska, Wiesław Szczubełek, Ryszard Żukowski.
Przeciw: Anna Szczubełek, Maciekj Kleczkowski, Mirosław Dąbkowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT