Prezentacja programu wyborczego Komitetu Wyborczego Wyborców 'Nasza Ostrołęka’

REKLAMA

W niedzielę, 26 października odbędzie się prezentacja kandydatów na radnych do Rady Miasta Ostrołęki oraz osób uczestniczących w pracach Komitetu i Sztabu Wyborczego KWW 'Nasza Ostrołęka”. Spotkanie odbędzie się w Zespole Kolegów Nauczycielskich. Rozpocznie się o godzinie 17.30.

REKLAMA

Komitet Wyborczy Wyborców 'Nasza Ostrołęka’ zaprezentuje swój program wyborczy oraz kandydata na prezydenta i radnych.

Zapraszał radny Wojciech Zarzycki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT