back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Premiera filmu “Horror Story”

REKLAMA

“Horror Story” to przewrotna komedia o wchodzeniu w dorosłość, pełna ekscentrycznych postaci, które wprowadzają w życie głównego bohatera chaotyczną mieszankę horroru i komedii, burząc jego dotychczasowy świat.

Główny bohater Tomek (Jakub Zając), świeżo upieczony absolwent bankowości, przyjeżdża do wielkiego miasta, by z przytupem rozpocząć dorosłe życie. Marzy o spektakularnym sukcesie, dzięki któremu odzyska względy swojej byłej dziewczyny i pokaże światu, na co go stać. Na początek, z braku funduszy decyduje się na wynajęcie pokoju w starej, rozpadającej się willi, zaludnionej przez gromadę ekscentrycznych lokatorów. Już pierwszej nocy orientuje się, że zamieszkał w domu rodem z horrorów. Wygląda na to, że stąd szybciej trafi do psychiatryka, niż do wymarzonej korporacji. Wielki świat szklanych biurowców, miłosnych podbojów i ogólnego ‘dolce vita’ oddala się od Tomka, a jego młode życie pogrąża się w chaosie. Czy znajdzie w sobie dość siły, by wyrwać się z paszczy szaleństwa?

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

scenariusz i reżyseria: Adrian Apanel
w filmie wystąpili między innymi: Konrad Emeryk, Michalina Olszańska, Anna Seniuk, Marian Opania, Natalia Iwańska, Paulina Gałązka, Sebastian Perdek.

Film w kinach od 17 listopada.

Na premierze filmu był Robert Kozera, który przygotował materiał dźwiękowy i zdjęcia.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex