Prawie 80 nowych dawców

REKLAMA


79 osób zarejestrowało się podczas 12 ostrołęckiego Dnia Dawcy Szpiku Kostnego. Wolontariusze czekali na tych, którzy chcieli się zaangażować w Galerii Bursztynowa. Mówi koordynator akcji Joanna Trościanko.

REKLAMA

W tym roku do wzięcia udziału w rejestracji zachęcała również Miss Polski Ewa Mielnicka.

Dzięki tego typu działaniom, już pięć osób z Ostrołęki oddało szpik, ratując życie chorym.
Akcję wsparli również lokalni artyści. Ostrołęczanie mogli posłuchać Wojciecha Dudkowskiego i Piotra Grzyba.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT