PRAWIE 26 MLN ZŁ DLA OSTROŁĘKI NA ROZWÓJ MOBILNOŚCI MIEJSKIEJ

REKLAMA

Sprawny i ekologiczny transport, poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów, wzrost mobilności mieszkańców oraz ograniczenie emisji zanieczyszczeń to główne cele projektu, który decyzją zarządu województwa mazowieckiego otrzyma blisko 26 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014-2020.

REKLAMA

Jego cel to przede wszystkim redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza na terenie miasta Ostrołęki – mówi członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc.

W ramach projektu zostanie także przebudowana ul. Dobrzańskiego.

Projekt realizowany będzie w partnerstwie z gminą Olszewo-Borki oraz gminą Lelis.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT