Prawie 140 osów zgłosiło się do przasnyskiego szpitala w celu zarejestrowania sie w banku dawców szpiku kostnego

REKLAMA

18 września Fundacja DKMS Polska przeprowadziła Dzień Dawcy Szpiku. Inicjatorem była Małgorzata Szlejkin, która jest już zarejestrowana jako potencjalny dawca i chce propagować ideę dawstwa szpiku wśród mieszkaców Przasnysza i nie tylko.

REKLAMA

Chęć bycia dawcą szpiku zadeklarowała i jednocześnie wyraziła przeważająca grupa  mężczyzn.

Osobom, które w niedzielę zgłosiły się pobrano zaledwie 4 ml krwi. Za trzy miesiące otrzymają karty z potwierdzeniem rejestracji i numerem dawcy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT