Prawie 140 gramów marihuany u mieszkańca gminy Nur

REKLAMA

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Nur. W jego miejscu zamieszkania znaleźli susz roślinny.

REKLAMA

We wtorkowe popołudnie kryminalni realizowali czynności na terenie gminy Nur. Policjanci przeszukiwali miejsce zamieszkania 25-latka. Wynikiem tych działań było znalezienie trzech szklanych słoików z suszem roślinnym. Wykonane narkotesterem badanie wykazało, że to marihuana.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT