Pracowity weekend ostrołęckich policjantów

REKLAMA

Weekend był bardzo pracowity dla ostrołęckiej policji. Mundurowi wzywani byli kilkadziesiąt razy. Najwięcej interwencji to przemoc domowa oraz agresywne zachowanie w rejonach lokali gastronomicznych.
 

REKLAMA

Również policjanci drogówki mieli dużo pracy.
 

Mówił podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT