Prace przy 'Orliku’ w Wojciechowicach dobiegają końca

REKLAMA

Już pod koniec października do dyspozycji uczniów zostanie oddany kompleks sportowy przy Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce. Inwestycja jest realizowana w ramach programu 'Moje Boisko – Orlik 2012”

REKLAMA

Dodatkowo w ramach inwestycji zostanie odnowiona bieżnia lekkoatletyczna

Mówił Grzegorz Żebrowski, dyrektor ZSZ Nr 2 w Ostrołece. 

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT