Pożegnanie Lata w Rzekuniu

REKLAMA

Powiększ

Mieszkańcy gminy Rzekuń w dniu dzisiejszym pożegnali lato na festynie zorganizowanym przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu. W programie festynu był mecz samorządowców, gry i zabawy dla dzieci, występ zespoły Przytuły Boys, zespółu Talizman, a kabaret Szuje zadbał o dobry humor. Podczas festynu odbyło się uroczyste przekazanie i poświęcenie wozu strażackiego dla OSP Rzekuń.

REKLAMA

 

(rk)

{gallery}festyn_rzekun2k12{/gallery}

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT