Pożegnanie absolwentów liceum ogólnokształcącego dla dorosłych

REKLAMA

Uroczyste pożegnanie 11 absolwentów liceum ogólnokształcącego dla dorosłych odbyło się 5 lutego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce. Spotkanie połączono z powitaniem nowych uczniów liceum oraz techników: usług fryzjerskich i budowlanego.

REKLAMA

Uroczystość uświetniła część artystyczna. Ponadto zaprezentowano karnawałowe trendy w makijażu i fryzjerstwie. Swoje umiejętności przedstawił również Ostrołęcki Klub Sztuk Walk Fight Academy.

Na uroczystościach obecni byli m.in. Grzegorz Żebrowski, dyrektor ZSZ nr 2 oraz Jerzy Klonowski, dyrektor szkoły dla dorosłych.

http://www.youtube.com/watch?v=zplEskMkwqk

Fot. Robert Causari.

{gallery}szkola_dorosly{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT