Pozbądź się elektrośmieci

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę (6 sierpnia) na terenie Ostrołęki w ramach programu 'Moje miasto bez elektrośmieci”, pojawi się mobilny punkt zbierania zużytego sprzętu. Każdy mieszkaniec będzie mógł z niego skorzystać i oddać niepotrzebne i zużyte elektrośmieci.

REKLAMA

Punkt zbierania uruchomiony będzie na Al Jana Pawła II 4 (parking przy CH Leclerc) w godzinach 9 – 14.

Każdego roku przybywa coraz więcej zużytych telefonów, komputerów, lodówek czy pralek. Urządzenia te nie powinny być wyrzucane razem z innymi odpadami.

Kolejna zbióka elektrośmieci odbędzie się za miesiąc.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT