Pożar samochodu osobowego i kolizja z busem

REKLAMA

Pożar samochodu osobowego miał miejsce wczoraj na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Ostrołęce. Na szczęście nikomu nic się nie stało.  Straż pożarna interweniowała błyskawicznie i szybko ugasiła ogień. Nadpaleniu uległa komora silnika. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

REKLAMA

Wieczorem tego samego dnia straż pożarna usuwała skutki kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego z busem. Do zdarzenia doszło na ulicy Traugutta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT