Pożar karp drzew w Nowej Wsi

REKLAMA

Pożar karp drzew na placu magazynu zrębków i kory drzewnej w Nowej Wsi odnotiwali 8 września 2015r. ostrołęccy strażacy.

REKLAMA

Ogień gasiło 7 zastępów. Pożar obejmował ok. 100 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdował się las, a wiatr rozprzestrzeniał płomienie. Ogień opanowano.

Nie ustalono przyczyny pożaru.

fot. straz.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT