Powiatowy konkurs plastyczny na wieniec dożynkowy

REKLAMA

Gmina Lelis wspólnie z Powiatem Ostrołęckim zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Ten, który zwycięży będzie reprezentował powiat na Centralnych Dożynkach Województwa Mazowieckiego.

Konkurs adresowany jest do stowarzyszeń, sołectw, zespołów folklorystycznych, Kół Gospodyń Wiejskich, instytucji kultury oraz osób prywatnych z gmin Powiatu Ostrołęckiego.

REKLAMA

Wieniec musi być wykonany ze zbóż, kwiatów i dawnych ozdób. Kształt i wysokość dowolne, ale liczy się zgodność z tradycją dożynkową.

Szczegóły na stronie internetowej Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Termin zgłoszeń upływa 13 sierpnia 2026 r.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT