Powiatowe obchody Dnia Niepodległości

REKLAMA

Starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, wicestarosta Krzysztof Parzychowski, przewodniczący Rady Powiatu w Ostrołęce Stefan Prusik, radni powiatowi, a także poseł RP Andrzej Kania, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Wiesław Opęchowski oraz przedstawiciele służb mundurowych i środowisk kombatanckich brali udział we wczorajszych uroczystościach  upamiętniających 94. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

REKLAMA

Uroczystą Mszą w intencji ojczyzny celebrowaną przez księdza Wiesława Białczaka rozpoczęły się powiatowe obchody Dnia Niepodległości. Następnie pieśni patriotyczne zaprezentowała Orkiestra Reprezentacji Ligi Morskiej i Rzecznej, a  także Kapela Brata Zenona z Czarni.

Niedzielne uroczystości zakończyło zwiedzanie Fortów Bema- Mauzoleum Powstania Listopadowego.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT