Powiat ostrołęcki pozyskał 1,5 mln złotych dla niepełnosprawnych

REKLAMA

Radni Powiatu Ostrołęckiego przyjęli środki Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a tegoroczny plan jest wyższy niż w roku ubiegłym o 1/3.

REKLAMA

Mówi Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki.

Na trzyletni program Powiat Ostrołęcki pozyskał środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w wysokości 1,5 mln zł.

Środki pozyskane z Europejskiego Funduszu Społecznego umożliwią lepszą realizację zadań na znacznie wyższym poziomie niż, gdyby to były tylko środki krajowe.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT