Potwierdziły się doniesienia, że diecezja łomżyńska wkrótce będzie miała nowego biskupa

REKLAMA

Kiedy? dokładnie nie wiadomo.

REKLAMA

– W tym roku osiągnąłem wiek 75 lat. Wypełniając wolę Kościoła, złożyłem na ręce Ojca Świętego rezygnację z posługi biskupa łomżyńskiego. Ojciec Święty polecił mi pełnić tę posługę do czasu przysłania mojego następcy – napisał ks. bp Stanisław Stefanek w liście, który był czytany w niedzielę na wszystkich mszach, we wszystkich kościołach diecezji.

Przypomnijmy, że Stanisław Stefanek biskupem łomżyńskim został mianowany w październiku 1996 roku, a uroczysty ingres do katedry łomżyńskiej odbył się niestełna miesiąc później.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT