Potrącił nietrzeźwego pieszego

REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej w Ostrołęce ustalają przebieg i okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w Olszewce w gminie Lelis. Mężczyzna wtargnął na środek jezdni. Okazało się, że miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.

REKLAMA

Poinformował asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT