Potrącenie na oznakowanym przejściu dla pieszych

REKLAMA

Jedna osoba została przewieziona do szpitala w wyniku potrącenia, do którego doszło w środę na oznakowanym przejściu dla pieszych na Al. Jana Pawła II w Ostrołęce. Kierującemu pojazdem uczestniczącym w zdarzeniu zatrzymano prawo jazdy.

REKLAMA

Policja apeluje.

Mówił asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT