Poszukiwany listami gończymi

REKLAMA

25-letni ostrołęczanin był poszukiwany dwoma listami gończymi oraz trzema zarządzeniami. Został zatrzymany dzisiaj rano przez mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz Komendy Wojewódzki Policji zs. w Radomiu. Mężczyzna powinien przebywać w więzieniu za kradzieże, których dokonał na terenie Ostrołęki.

REKLAMA

25-latek został zatrzymany po godz. 9. Ukrywał się w jednym z domów na osiedlu Stacja poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zatrzymany trafił do Zakładu Karnego w Przytułach Starych.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT