Pościg za kierowcą bmw

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiej drogówki ścigali kierowcę BMW, który nie zatrzymał się do kontroli.

REKLAMA

We wtorek około godziny 20 na ul. Bohaterów Warszawy w Ostrołęce patrol drogówki zwrócił uwagę na samochód, który wyjeżdżając z parkingu popełnił wykroczenie w ruchu drogowym: nie zastosował się do znaku C-2, który nakazuje jazdę w prawo. Kierowca ignorując go przeciął ul. Bohaterów Warszawy i pojechał w kierunku ul. Madalińskiego. Policjanci podjęli decyzję o kontroli pojazdu. Użyli sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Kierujący zaczął uciekać.

Policja przypomina.

Mówił asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT