Porozumienie o współpracy

REKLAMA

Starostwo Powiatowe podpisało porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej  w Ostrołęce.

REKLAMA

Mówi starosta Stanisław Kubeł.

Chcemy, by w naszej uczelni kształcili się młodzi ludzie oraz pracownicy administracji z regionu. Będziemy dostosowywać program do potrzeb lokalnych – powiedział rektor WSAP Michał Fajst.

Podobne porozumienie o współpracy WSAP zawarł już z samorządem Ostrołęki, a w czwartek 9 lipca zostanie podpisane również z Komendą Miejską Policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT