Poranne kontrole trzeźwości

REKLAMA

500 kierujących skontrolowali policjanci w powiecie ostrołęckim. Sześciu było nietrzeźwych. Rekordzista miał prawie 3,5 promila w organizmie. Jechał na rowerze.

REKLAMA

Policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili działania 'Trzeźwy poranek’ wczoraj.

Mówił aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

KJ

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT