Ponad 79 842 zł zebrał w niedzielę ostrołęcki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

REKLAMA

Liczenie pieniędzy nadal trwa, ostateczną sumę poznamy w środę.

REKLAMA

Pieniądze podczas XX finału Orkiestry zbierane były w Polsce i za granicą. Na ulicach Ostrołęki kwestowało  ponad 300 wolontariuszy. Tegoroczny finał WOŚP odbył się pod hasłem 'Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko’. Datki zostaną przeznaczone na urządzenia do ratowania życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Podsumował Hubert Zabielski, szef ostrołęckiego sztabu WOŚP.

Dodajmy, że nad bezpieczeństwem kwestujacych wolontariuszy czuwały patrole policji, a także straży miejskiej. W tym roku nie odnotowano żadnych incydentów.

http://www.youtube.com/watch?v=LbUdVXhxf7o
Fot. Robert Causari

{gallery}wosp_oka{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT