back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Ponad 700 gramów narkotyków i dwóch zatrzymanych

REKLAMA

Policjanci z Wyszkowa przechwycili ponad 700 gramów narkotyków. Zatrzymali dwóch podejrzanych.

Mundurowi ustalili, że 37-latek i 43-latek mieli mieć związek z przestępczością narkotykową.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Do pierwszego zatrzymania doszło w Wyszkowie. Tam policjanci wypatrzyli mężczyznę poruszającego się kią, który mógł posiadać narkotyki. W samochodzie 43-latka funkcjonariusze ujawnili sporą ilość substancji krystalicznej, tabletek i suszu roślinnego. Ponadto znajdowały się tam wagi elektroniczne i puste woreczki strunowe. Zainteresowanie policjantów wzbudziło również zachowanie zatrzymanego, który był znacznie pobudzony. Kierował pod wpływem narkotyków. Funkcjonariusze przeszukali również mieszkania i pomieszczenia gospodarcze, z których na co dzień korzystał zatrzymany 43-latek. Tam znaleźli kolejne narkotyki.

Do drugiego zatrzymania doszło w tym samym czasie w miejscu zamieszkania 37-latka. W wyniku przeszukania jego mieszkania kryminalni ujawnili narkotyki.

Łączna ilość zabezpieczonych substancji to ponad 700 gramów.

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnej celi. 43-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Za posiadanie narkotyków odpowie również 37-latek, wobec którego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Wyszków

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex