Ponad 4 mln zł na inwestycje w ostrołęckim szpitalu

REKLAMA

Szpital w Ostrołęce otrzyma w tym roku ponad 4 mln zł wsparcia na inwestycje. Pieniądze pochodzą z budżetu samorządu Mazowsza.

REKLAMA

Planowane jest m.in.: utworzenie Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz doposażenie bloku operacyjnego, Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, a także poprawa dostępu do usług publicznych służących wczesnemu wykrywaniu i leczeniu chorób nowotworowych.
 

Mówił Mariusz Popielarz, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Ostrołęce.
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT