Ponad 1,5 mln od podatników na organizacje pozarządowe

REKLAMA

25 266 osób z Ostrołęki i regionu przekazało w rozliczeniu rocznym za 2014 rok 1 procent swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Tym samy do osób działających prospołecznie trafi 1 mln 591 tysięcy 832 zl.

REKLAMA

Poinformowała Teresa Nakielska, kierownik pierwszego działu obsługi bezpośredniej.
Podatnicy podlegający pod ostrołęcką skarbówkę najczęściej przekazywali 1 procent na rzecz Fundacji Dzieciom 'Zdążyć z Pomocą” oraz Fundacji Ewy Błaszczyk 'A Kogo” .

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT