Pomóż zmienić Ostrołękę

REKLAMA

W ramach prac nad Programem Rewitalizacji dla Miasta Ostrołęki, prezydent Janusz Kotowski zaprasza do udziału w badaniu ankietowym, mającym na celu pogłębienie informacji dotyczących zjawisk i czynników kryzysowych na obszarach wskazanych do rewitalizacji.

REKLAMA

Ankieta dostępna jest na stronie: http://ostroleka.badanie.net/. Można ją również złożyć w formie papierowej w Punkcie Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Ostrołęki przy Pl. gen. Józefa Bema 1. Ankiety zbierane będą do dnia 29 lipca 2016r.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT