Pomogli staruszce

REKLAMA

Czujna sąsiadka usłyszała wołanie o pomoc i wezwała służby, które pomogły 80-letniej mieszkance Ostrołęki. Kobieta upadła w swoim mieszkaniu dotkliwie raniąc się w głowę. Policjanci i strażacy po wyważeniu drzwi udzielili staruszce pierwszej pomocy i przewieziono ją do szpitala.

REKLAMA

Działo się to w nocy z poniedziałku na wtorek.

Poinformował podkomisarz Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT