Pomiędzy Przasnyszem a Chorzelami zostanie wybudowana linia wysokiego napięcia

REKLAMA

Linia zakończy problem północnych gmin powiatu z zaopatrzeniem w energię elektryczną. Linia ta jest linią łącznikową pomiędzy pętlą mazowiecką i warmińsko-mazurską. Poprawi bezpieczeństwo energetyczne dużych obszarów w obu województwach. Budowa ruszy wiosną przyszłego roku, a cołkowity koszt inwestycji to 60 mln zł.

REKLAMA

Umowa została podpisana pomiędzy przedstawicielami powiatu przasnyskiego a dyrektorem generalnym PGE Dystrybucja S.A. w Warszawie Włodzimierzem Mazurkiem.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT