Pomian pożegnał lato

REKLAMA

’Festyn na pożegnanie lata 2012” pod takim hasłem, 22  września zorganizowano zabawę dla mieszkańców Osiedla Pomian w Ostrołęce. To już druga impreza integracyjna organizowana w tym sezonie w tej części miasta. Mówi Ryszard Sidorzak, przewodniczący Rady Osiedla.

REKLAMA

Osiedlowe festyny przede wszystkim maja na celu sąsiedzka integrację. W Ostrołęce każde osiedle organizuje wakacyjną imprezę dla swoich mieszkańców.

mm
Fot. Robert Causari

{gallery}festyn_pomian2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT