Półzimowisko w Lokatorze

REKLAMA

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa po raz kolejny organizuje Półzimowisko dla najmłodszych mieszkańców miasta. Zaplanowano dwa turnusy. Zajęcia będą odbywały się w Klubie Lokator. Dzieci wspólnie z opiekunami wybiorą się również do kina, na basen i kręgle.

REKLAMA

Zimowisko przeznaczone jest dla 60 dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Poinformowała Aneta Bieńkowska, kierownik Działu Społecznego, Oświatowego i Kulturalnego OSM.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT