Półkolonie z OSM i TPD

REKLAMA

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział powiatowy w Ostrołęce po raz kolejny organizują półkolonie. Przewidziano dwa turnusy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Pierwszy w dniach 27 czerwca – 8 lipca i kolejny od 11 do 22 lipca.

REKLAMA

Poinformowała Aneta Bieńkowska, kierownik Działu Społecznego, Oświatowego i Kulturalnego.

W ramach letniska zaplanowano również zajęcia sportowe i plastyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz gry i konkursy. Spotkania będą odbywały się w Klubie Lokator przy ulicy Hallera.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT