Policyjne działania skierowane na ochronę pieszych i rowerzystów

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego jutro przeprowadzą działania ,,Niechronieni” oraz ,, Bezpieczne przejście”. Mają na celu zmniejszyć ilość wypadków i kolizji drogowych.

REKLAMA

Zwiększona liczba policyjnych patroli będzie w rejonach przejść dla pieszych i szkół. Kierowcy podczas zbliżenia się do przejść dla pieszych powinni zachować szczególną ostrożność. Funkcjonariusze  zwrócą uwagę na nieprawidłowe manewry kierujących w rejonie oznakowanych przejść. Mówi mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Działania potrwają do późnych godzin nocnych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT