Policyjne działania ,,Prędkość”

REKLAMA

W najbliższą niedzielę ostrołęccy policjanci przeprowadzą akcję 'Prędkość”. Skontrolują m.in., stosowanie się kierujących do ograniczeń prędkości, stan ich trzeźwości, stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do bezpiecznego przewożenia dzieci.

REKLAMA

Głównym celem prowadzonych działań będzie zapobieganie wypadkom drogowym.

Policja przypomina, że zgodnie z wprowadzonymi w maju 2015 roku przepisami przekroczenie prędkości o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym skutkuje obligatoryjnym zatrzymaniem prawa jazdy. W środę zaledwie w ciągu kilku godzin mundurowi z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali 3 blankiety prawa jazdy.

Mówił młodszy aspirant Tomasz Żerański.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT