Policyjne działania ,,Pasy’

REKLAMA

Policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego 17 września przeprowadzą działania pn. 'Pasy’. Mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

REKLAMA

Niestety pomimo apeli w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy nie przestrzegają, a wręcz lekceważą obowiązek zapinania pasów.

Policja przypomina, że prawidłowo zapięte ratują od kalectwa, a nawet śmierci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT