Policjant po służbie udaremnił ucieczkę nietrzeźwemu kierującemu

REKLAMA

Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie i orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów miał kierujący audi, który na jednej z ulic w Baranowie cofając uderzył w ogrodzenie. Został ujęty przez funkcjonariusza będącego po służbie.

REKLAMA

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT