Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków

REKLAMA

Kryminalni z Ostrołęki zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o przestępstwo narkotykowe.  Zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Mówi młodszy aspirant Tomasz Żerański.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Przestawiono mu zarzut posiadania narkotyków.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl/wos/

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT