Policjanci zabezpieczyli podrabianą biżuterię

REKLAMA

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z ostrołęckiej komendy zabezpieczyli podrabianą biżuterię o wartości blisko 70 tys. zł. Była sprzedawana w jednym ze sklepów jubilerskich na terenie miasta.

REKLAMA

Mówi asp. Tomasz Żerański.

Za nielegalne używanie znaku towarowego, zgodnie z Ustawą prawo własności przemysłowej, grozi do 2 lat więzienia, a jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa stałe źródło dochodu, to nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT