Policjanci z posterunku w Kadzidle spotkali się z najmłodszymi mieszkańcami gminy

REKLAMA

Sierż. Bożena Boruch i sierż.szt. Krzysztof Kolator wzięli udział w kolejnych spotkaniach profilaktycznych z najmłodszymi mieszkańcami gminy Kadzidło.

REKLAMA

Gościli w Zespole Szkół w Chudku oraz w Bibliotece Publicznej w Kadzidle. Mówi st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Spotkania profilaktyczne są często prowadzone przez policjantów z Ostrołęki i powiatu. W tym roku zaplanowano ich ponad dwa tysiące.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT