Policjanci z Ostrołęki zostali wyposażeni w terminale płatnicze

REKLAMA

Również funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego wyposażeni zostali w terminale płatnicze. Urządzenia umożliwiają sprawcy wykroczenia natychmiastowe opłacenie mandatu karnego.

REKLAMA

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 4 września 2017r. umożliwiło Policji oraz innym służbom używanie terminali płatniczych. Do ostrołęckiej komendy trafiło 9 urządzeń.

Należy pamiętać, że jeżeli osoba ukarana przyjęła mandat, ale nie wyraziła chęci uiszczenia grzywny w formie bezgotówkowej nie będzie mogła skorzystać z tej formy w późniejszym terminie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT