Policjanci z Kadzidła wsparli akcję charytatywną na rzecz 10–letniej dziewczynki

REKLAMA

Policjanci z Kadzidła wsparli akcję charytatywną na leczenie i rehabilitację 10–letniej dziewczynki poszkodowanej w wypadku drogowym. Ponadto promowali noszenie odblasków oraz ostrzegali seniorów przed oszustami.

REKLAMA

Mówi asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Policjanci przekazali parafinom 800 odblasków.

Działania odbyły się w ramach programu ,,Dzielnicowy bliżej nas”.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT