Policjanci wspólnie z mieszkańcami uratowali osoby narażone na wychłodzenie organizmu

REKLAMA

Trzy osoby, którym groziła śmierć z wyziębienia zostały uratowane. Komendant Miejski Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski dziękuje mieszkańcom za właściwą reakcję.

REKLAMA

Mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

W najbliższych dniach synoptycy zapowiadają spadek  temperatury. To ciężki okres dla osób bezdomnych, samotnych, nietrzeźwych, a także schorowanych. Nie zapominajmy, że mogą oni potrzebować pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy odpowiednie służby – apeluje policja.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT